• Oferta ubezpieczenia NNW

Drogi Rodzicu,

w imieniu Nauczycielskiej Agencji Ubezpieczeniowej S.A. pragnę przedstawić ofertę Ubezpieczenia NNW na rok szkolny 2023/2024, przygotowaną we współpracy z InterRisk S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń Vienna Insurance Group.

Jako firma od 25 lat związana z branżą oświatową, doskonale znamy potrzeby i możliwości finansowe naszych Klientów. Przygotowując oferty, dajemy możliwość dopasowania zakresu ochrony do indywidualnych preferencji.

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą korzystając z linku:

Po zakupie ubezpieczenia zyskasz dodatkowe zniżki:

•  5% na ubezpieczenia majątkowe i komunikacyjne
            •  5 zł na abonament telefoniczny  w NAU Mobile.

W ramach oferty NNW dzieci, w zależności od wybranego wariantu ubezpieczenia, zapewniamy:

• Opcję Hejt Stop – tj. pomoc informatyczną, prawną lub psychologiczną w związku z groźnymi działaniami wobec dziecka w przestrzeni wirtualnej

• zwrot kosztów pomocy psychiatrycznej w związku z leczeniem depresji u dziecka

• zwrot kosztów pomocy psychologicznej w związku z nieszczęśliwym wypadkiem

UBEZPIECZENIE DZIECKA 24/7 –

w szkole i poza nią

WYBÓR WARIANTÓW UBEZPIECZENIA dla dzieci w wieku przedszkolnym, uczniów do 18 r.ż. i studentów do 25 r.ż.

WYSOKIE WARTOŚCI ŚWIADCZEŃ objętych ubezpieczeniem m.in. w zakresie kosztów leczenia, uszczerbku na zdrowiu czy zgonu

SZEROKI ZAKRES UBEZPIECZENIA – ochrona dla uczniów w zakresie zdarzeń ubezpieczeniowych np. złamania, skręcenia, czy ukąszenia

WSPARCIE W ZAKRESIE LIKWIDACJI SZKÓD – w przypadku zdarzenia objętego ubezpieczeniem pomoc m.in.

z formalnościami potrzebnymi do wypłaty odszkodowania

OCHRONA UBEZPIECZENIOWA W RAZIE SZKODY W WYNIKU UPRAWIANIA SPORTÓW – ubezpieczenie ryzyka związanego zarówno ze sportem amatorskim, jak i wyczynowym

ATRAKCYJNA CENA UBEZPIECZENIA  –

dzieci w wieku przedszkolnym już od 36 zł za rok,

dzieci i młodzież już od 41 zł za rok

Mam nadzieję, że oferta spełni oczekiwania. W przypadku pytań, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam serdecznie,

Marcin Szczucki

Regionalny Kierownik Sprzedaży

T: 532 750 801

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.

ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33

tel: 22 696 72 70

www.nau.pl

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. (NAU S.A.); ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 31/33 00-379 Warszawa; NIP: 525-21-00-353; REGON: 014871876; KRS 0000093218; Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS; kapitał zakładowy: 500 000 PLN, opłacony w całości.

Niniejsza wiadomość oraz zawarte w niej załączniki, skierowane są do wyłącznego użytku adresatów tej wiadomości. Informacje w niej zawarte mogą być poufne oraz chronione, a kopiowanie, dystrybuowanie oraz przeglądanie przez osoby nieupoważnione jest zabronione. Jeżeli nie jest Pan/ Pani adresatem, prosimy o kontakt z nadawcą wiadomości oraz niezwłoczne usunięcie tej wiadomości.

Zanim wydrukujesz ten e-mail, pomyśl o środowisku.

Szanowni Rodzice!  Drodzy Uczniowie!

4 września rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024.

godz. 9.00 – msza św.

godz.10.00 - krótkie oficjalne spotkanie w sali gimnastycznej klas I - VIII , później spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Zapisy do świetlicy szkolnej będą odbywały się w dniu 4 września 2023, w załączeniu wniosek do pobrania.